Steam Sonbahar İndirimleri Başladı!

Steam’de geleneksel son bahar indirimleri başladı ve 28 Kasım tarihine kadar devam edecek.

Geçtiğimiz senelerde Black Friday İndirimleri olarakta adlandırılan Steam’in geleneksel indirimlerinden biri başladı. Daha önceki haberimiz de belirttiğimiz gibi 22 Kasım – 28 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek bu indirimde bir çok oyun indirimde olacak. Oyun severler için büyük fırsatlar söz konusu. Öyleki bazı oyunlarda %80 – %90 indirim yapılmış durumda.

Bu indirimlerin yanında geçtiğimiz sene başlatılan Steam Ödülleri adı altında bir çok oyuna destek verip görüşlerinizi belirtebileceğiniz bir ödül programıda geldi. Sizlerde bu program kapsamında “Dünyada Yeterince Tatsızlık Var, Gelin Hep Beraber İyi Geçinelim” Ödülü, “Dostum, vay canınaaaaa! 2.0” Ödülü, “Rüyalarıma Giriyor” Ödülü gibi eğlenceli ödüller için tercihlerinizi belirtip rozet kazanabilirsiniz.

Sizler için oyun önerilerimiz:

Assasin’s Creed Origins:

 

Grand Theft Auto V: Sizin için önerimiz Whale Shark Cash Card ile beraber almanız.

 

Middle-earth: Shadow of War:

 

The Witcher 3: Wild Hunt GOTY:

 

Rainbow Six Siege: SE:

Son olarak bu indirimlerden yararlanmak istiyorsanız 28 Kasım 21:00 saatine kadar süreceği bildirelim.

Osman KORUCU

Merhaba, ben Osman. Erzurumluyum. Atatürk Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Üniversiteye başladığım zamana kadar yazılımla uğraşmasam da bilgisayar ile çok vakit geçiriyordum. İlk kez aldığım yazılım dersleri C / C++ oldu sonrasında ise HTML, CSS, JavaScript, Java ve Python dersleri aldım. Kendimi geliştirip mobil platformlara yönelmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir