Instagram’ da Bir Güzel Yenilik Daha!

Instagram gün içerisinde sunduğu yeni güncelleme ile iki kişilik canlı yayın yapma özelliğini kullanıcılara sundu.

Yeni güncelleme ile sunulan bu özellik ile artık istediğiniz bir arkadaşınızla birlikte canlı yayın yapabileceksiniz. Uzun süredir test aşamasında olan bu özellik, sosyal medyada farklı bir ortam oluşturacak ve canlı yayınların kullanımını arttıracak gibi gözüküyor.

Ayrıca bu özellikte yayınınız süresince arkadaşlarınızı yayından kaldırıp farklı kişileri yayına davet edebileceksiniz. Yalnızca davet edeceğiniz kişinin sizin yayınınızı izliyor olması gerekiyor. Bu güncellemeye ek olarak yüz filtreleri de artık canlı yayınlarda eş zamanlı kullanılabiliyor olacak.

Sosyal medyanın gittikçe gelişmesiyle ortaya farklı etkinlikler çıkıyor. Peki sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri neler? İlerleyen zamanlarda sosyal medya ile neler yapılabilecek?

Yorumlarda cevaplarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

TeknoKafe.Net Sosyal Medya Hesaplarımız:

 

Osman KORUCU

Merhaba, ben Osman. Erzurumluyum. Atatürk Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Üniversiteye başladığım zamana kadar yazılımla uğraşmasam da bilgisayar ile çok vakit geçiriyordum. İlk kez aldığım yazılım dersleri C / C++ oldu sonrasında ise HTML, CSS, JavaScript, Java ve Python dersleri aldım. Kendimi geliştirip mobil platformlara yönelmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.